Dział obsługi klienta w kopalniach

Kopalnia Imię i nazwisko Stanowisko Nr telefonu Nr faxu E-mail  Nr telefonu Punktu Obłsugi Klienta na drobnicy
Ruch Nr telefonu Nr faxu
ROW
(Jankowice,
Chwałowice,
Marcel,
Rydułtowy)
Bożena Naumann Kierownik Działu Obsługi Klienta 327160590   b.naumann@pgg.pl      
Eugeniusz Rduch Kierownik Oddziału Obsługi Klienta 327160591 e.rduch@pgg.pl      
Leszek Kurpanik Kierownik Oddziału Ekspedycji Ruch Jankowice 327392891 l.kurpanik@pgg.pl Jankowice 327392761  
Łukasz Kowalski Kierownik Oddziału Ekspedycji Ruch Chwałowice 327393380 l.kowalski@pgg.pl Chwałowice 337393226  
Karol Zawadzki Kierownik Oddziału Ekspedycji Ruch Marcel 327292580
327292581
k.zawadzki@pgg.pl Marcel 347292334  
 Rainhard Kuśka Kierownik Oddziału Ekspedycji Ruch Rydułtowy 327294607 r.kuska@pgg.pl Rydułtowy 327294103  
Ruda
(Bielszowice,
Halemba,
Pokój)
Jarosław Lekki Kierownik Działu Obsługi Klienta 322421015 327881517  j.lekki@pg.pl      
Andrzej Janoszka Kierownik Oddziału Obsługi Klienta 327881517  a.janoszka@pgg.pl      
Ilona Dolnik Kierownik Oddziału Ekspedycji Ruch Bielszowice 327173889 327173889 i.dolnik@pgg.pl Bielszowice 327173313  
Bogdan Kalita Kierownik Oddziału Ekspedycji Ruch Halemba 327183580 327183307 b.kalita@pgg.pl Halemba 327183201  
Bogumiła Mazur Kierownik Oddziału Ekspedycji Ruch Pokój 327184580   bogumila.mazur@pgg.pl Pokój 327184581  
          327184842  
Piast-Ziemowit Zuzanna Kmiotek Kierownik Działu Obsługi Klienta 327177445 327179-19 z.kmiotek@pgg.pl Piast 327177325 327177356
Janina Hernas Kierownik Oddziału Obsługi Klienta 327177814 j.hernas@pgg.pl 327177326
Piotr Mańka Kierownik Oddziału Ekspedycji Ruch Piast 327177581 327177016 pi.manka@pgg.pl Ziemowit 327167423 32717145
Iwona Janik Kierownik Oddziału Ekspedycji Ruch Ziemowit 327167468 327167580 iw.janik@pgg.pl      
Bolesław Śmiały Franciszek Botor Kierownik Działu Obsługi Klienta 327175581 327175205 f.botor@pgg.pl      
Piotr Bednarz Kierownik Oddziału Obsługi Klienta 327175580 327175205 p.bednarz@pgg.pl brak drobnicy
Urszula Moroń Kierownik Oddziału Ekspedycji 327175582 327175205 u.moron@pgg.pl      
Sośnica Andrzej Skraba Kierownik Działu Obsługi Klienta 327178581 327178709 a.skraba@pgg.pl      
Alina Łukianiuk Kierownik Oddziału Obsługi Klienta 3271785 80 327178709 a.lukianiuk@pgg.pl   327178262  
Danuta Włodarczyk Kierownik Oddziału Ekspedycji 327178726 327178709 d.wlodarczyk@pgg.pl drobnica tylko na zmianie A