17 maj 2021

Majowy numer "Magazynu PGG"

Szanowni Czytelnicy, zapraszamy do lektury najnowszego wydania "Magazynu Polskiej Grupy Górniczej"! Umowa społeczna dla transformacji górnictwa w Polsce i walka z pandemią to dwa tematy na otwarcie majowego numeru gazety.

W "Magazynie PGG" piszemy o parafowaniu 28 kwietnia przez rząd i przedstawicieli związków zawodowych umowy społecznej dla górnictwa, a także o prowadzonej w Polskiej Grupie Górniczej akcji szczepień, w której chęć udziału zadeklarowało ponad 12 tysięcy pracowników i bliskich członków ich rodzin.

W obszernym artykule przeczytacie o szóstej już edycji konkursu "Pracuję Bezpiecznie", która wystartowała z początkiem kwietnia.

Piszemy również o nagrywanym w kopalni Ziemowit programie dokumentalnym dla TVP Historia, poświęconym sylwetce biskupa Herberta Bednorza, pt. "Księża wolności".

W numerze ponadto: aktualności Śląskiego Centrum Wolności i Solidarności, książkowa propozycja na temat dziejów transportu kolejowego w Rudzie Śląskiej oraz wszystkie nasze stałe rubryki, m.in.: różnorodna oferta PGG Family, wiadomości ze świata i regionu czy bojka Dziadka Edka.

Pobierz Magazyn PGG